Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Захист інтересів потерпілих від ДТП

Адвокат Адвокатського об’єднання «Галлекс» Сергій Зеленін відстояв інтереси потерпілих по справі відшкодування шкоди, завданої втратою годувальника, у всіх інстанціях - від Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Позов задоволено та вирішено стягувати з винуватця ДТП щомісячні платежі на користь чоловіка та дітей, незважаючи на ту обставину, що померла була безробітною. Для правильного вирішення даного спору адвокат просив суд застосувати аналогію закону, що і було здійснено Апеляційним судом Львівської області, рішення якого було залишено без змін ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних.

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!