Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Про нас

Адвокатське об’єднання «ГАЛЛЕКС» – це професійна команда адвокатів, яка на найвищому рівні допоможе захистити Ваш бізнес та вирішити Ваші приватні труднощі. Завдяки багаторічному досвіду наших адвокатів, ми забезпечимо Вам надання якісних послуг та надійну юридичну підтримку.

Адвокатське об’єднання «Галлекс» гарантує найвищий рівень обслуговування, професіоналізм, конфіденційність та порядність. Обираючи наші послуги, Ви можете сміливо планувати свою діяльність та знизити до мінімуму власні ризики, забезпечивши впевненість у завтрашньому дні.

Незалежно від статусу Клієнта ми прагнемо знайти оптимальне рішення, уважно вивчаючи специфіку справи та прислуховуючись до побажань Клієнта.

Адвокатське об’єднання «Галлекс» завжди буде радо вітати Вас у нашому офісі !

З повагою, Адвокати Адвокатського об’єднання «Галлекс»

Julia Galich

Галич Юлія Олександрівна, керуючий партнер, адвокат

Досвід роботи в галузі права з 2005 року. Досвід зайняття адвокатською діяльністю понад 11 років. Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 493 від 28.03.2008 року

Знання мов: українська, англійська, польська, російська

Спеціалізація: корпоративне право, договірне право, міграційне право, комплексний правовий супровід діяльності підприємств.

Сотник Олександр Ігорович, партнер, адвокат

Досвід роботи в галузі права з 2004 року. Досвід зайняття адвокатською діяльністю понад 11 років. Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 494 від 28.03.2008 року

Знання мов: українська, англійська, польська, російська

Спеціалізація: Кримінальне право, цивільне право, медіа право.

Галич Павло Орестович, партнер, адвокат

Досвід роботи в галузі права з 2001 року. Досвід зайняття адвокатською діяльністю понад 16 років. Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 980 від 28.04.2004 року

Знання мов: українська, англійська, польська, російська

Спеціалізація: кримінальне право,  ведення справ, пов’язаних з ДТП, цивільне та сімейне право.

Зеленін Сергій Сергійович, партнер, адвокат

Досвід роботи в галузі права з 2006 року. Досвід зайняття адвокатською діяльністю понад 9 років. Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 509, видане 24.03.2011 року.

Знання мов: українська, англійська, польська, російська

Спеціалізація: корпоративне право; оскарження рішень органів держаної влади; оформлення спадщини, спадкові спори; стягнення дебіторської заборгованості.

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!

Bitcoin Accelerator