Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Юридична консультація. Консультація адвоката та юриста у Львові

Важко знайти людину, яка б ніколи не зверталася до послуг юриста чи адвоката.

Юридичні консультації фізичним та юридичним особам у Львові надають безліч юридичних компаній, серед яких потрібно обрати саме ту, яка зможе ефективно надати допомогу у Вашій конкретній ситуації.

Клієнт, прийшовши на консультацію до адвоката чи юриста, завжди бажає почути чіткі та повні відповіді, що грунтуються на чинному законодавстві. Після правової оцінки ситуації спеціаліст зможе надати клієнту свої рекомендації,  пояснити алгоритм дій залежно від кожного окремого випадку.  В результаті  клієнт повинен отримати відповіді на питання, з якими він звернувся, - таким критеріям відповідає якісна консультація з юридичних питань.

 

Юридична консультація та її види

Усна консультація юриста – проходить у формі бесіди із клієнтом. Вона може стосуватися будь-яких правових проблем. Усна консультація може бути повноцінною послугою або бути передмовою до подальшої співпраці, якщо така необхідна.

Письмова юридична консультація відрізняється від усної тим, що за її підсумками складається юридичний висновок у формі письмового документа. Як правило, письмова консультація містить посилання на відповідні нормативні акти, які регулюють відносини у ситуації, в якій звернувся клієнт.

Вибір форми консультації залежить від суті та складності питання та побажань клієнта.

 

Під час юридичної консультації Ви дізнаєтесь про те, як:

- діяти та відстояти свої права в  тій чи іншій ситуації

- врегулювати суперечку у досудовому порядку без звернення до суду

- подати позов, оцінити спірну ситуацію та свої шанси у суді

- подати та оформити ті чи інші документи

- розпочати бізнес, оформити працівників, отримати дозвільні документи.

 

Як отримати консультацію юриста та адвоката у Львові

- зверніться до наших спеціалістів зручним для вас способом (телефон, чат, форма зворотнього зв’язку) і опишіть проблему

- дайте відповідь на уточнюючі питання, задані фахівцем

- узгодьте зручний для Вас час та спосіб отримання консультації (юридичні консультації надаються безпосередньо у нашому офісі або онлайн за допомогою skype, viber, zoom).

Своєчасне отримання юридичної консультації дозволить прийняти оптимальне рішення та попередить від вчинення помилок у майбутньому.

У випадку, якщо Вам необхідна порада адвоката, звертайтесь, наші досвідчені спеціалісти нададуть Вам фахову юридичну допомогу.

 

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!