Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Прописка "по новому"


За повідомленням прес-служби Мінекономрозвитку, 17 жовтня 2018 року у Верховній Раді відбулася «презентація» проекту закону «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні». Вказаний документ було розроблено Офісом реформування адміністративних послуг.

Законопроект має на меті змінити підхід до реєстрації місця проживання, який існує ще з радянських часів, зробити його простим, доступним і зручним, таким чином, як це відбувається у ряді європейських країн та США. Зрозуміло, що наявна процедура дуже застаріла, не відповідає розвитку технологій та потребам часу, змушує громадян збирати різні довідки та документи для того, аби підтвердити своє право проживати в помешканні.

Вказаним документом значно спрощено процедуру реєстрації, скасовано обов’язок збирання додаткових довідок чи інших документів. А найважливіше те, що відтепер зареєструвати місце проживання можна буде через Інтернет. Це дозволить громадянам з максимальною зручністю повідомити про своє місце проживання навіть за допомогою мобільного телефону.

Звісно, відповідну заяву можна буде подати не лише онлайн, але і звичним способом: в органах реєстрації або ЦНАП. Причому в обох випадках для реєстрації подається лише одна заява, а внесення відмітки до паспорта відбуватиметься тільки за бажанням особи.

Реєстрація місця проживання здійснюватиметься в автоматичному режимі на підставі відомостей з державного реєстру актів цивільних станів.

Повідомляється, що для запобігання випадків масової реєстрації за однією адресою у випадках, якщо зареєстровано понад три сім’ї, то така реєстрація тимчасово блокується і необхідно підтверджувати факт проживання.

 

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!

Bitcoin Accelerator