Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Приємна новина для власників авто на іноземній реєстрації

 
На розгляд Верховної ради України внесено законопроект про внесення змін до Митного кодексу України, яким пропонується запровадити механізм легалізації автомобілів на іноземній реєстрації.
Пропозиція прийняти зазначені зміни зумовлена тим, що на даний час в Україну ввезено в різний спосіб близько 1,5 млн. автомобілів на іноземній реєстрації.
Більшість автовласників ввезли автомобілі у режимі транзиту, в результаті чого змушені кожні 5-10 днів перетинати митний кордон України, що зумовлює створення величезних черг на пунктах пропуску і викликає неабиякі  незручності як для власників авто на іноземній реєстрації так і для інших водіїв.
Оскільки спостерігається тенденція щодо зростання кількості авто на іноземній реєстрації, зазначені зміни мають на меті врегулювати дану проблему.

Що пропонується?

Громадянам планується дозволити ввозити на митну територію України автомобілі для власних потреб строком до одного року при умові письмового декларування та зобов’язання про зворотнє вивезення авто.

Така пропозиція звільнить автовласників від необхідності кожні 5-10 днів виїжджати за межі України, натомість з’явиться можливість використовувати авто легально протягом року.

 

За зручності доведеться заплатити

Пропонується часткове звільнення від сплати митних платежів у такому порядку :

- за кожний повний чи неповний місяць користування автомобілем на території України необхідно буде сплатити певний відсоток від розміру митного платежу, який би сплатив власник при офіційному розмитненні авто станом на день його ввезення.

Розмір щомісячного внеску становитиме у 2017 році - 0,2 відсотка, у 2018 році - 0,3 відсотка, у 2019 і наступних роках – по 0,5 відсотка .

 

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!