Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Нові ліцензійні умови у сфері будівництва.Позитивні зміни.

30.03.2016р. Кабінет міністрів України Поставою  № 256  затвердив Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності.

Цим документом введено ряд важливих позитивних змін, що полягають у спрощенні порядку ведення господарської діяльності в сфері будівництва.

В порівнянні з ліцензійними умовами, затвердженими Наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 27.01.2009 № 47, в новому документі  суттєво звужено перелік видів діяльності, які підлягають ліцензуванню.

Виключено зі списку робіт, що підлягають ліцензуванню :

- роботи з розроблення містобудівної документації;

-  проектування об’єктів архітектури;

 - виконання робіт  з будівництва об’єктів І-ІІІ категорій складності;

-  інжинірингову діяльність.

Згідно вказаних Ліцензійних умов  здобувач ліцензії повинен підтвердити попередній досвід роботи на об’єктах будівництва нижчої категорії складності для будівництва таких об’єктів:

IV категорії складності — попереднє виконання робіт з будівництва не менше трьох об’єктів III категорії складності;

V категорії складності — попереднє виконання робіт з будівництва не менше трьох об’єктів IV категорії складності або не менше п’яти об’єктів III категорії складності.

Суб’єктам господарювання, які мають намір провадити господарську діяльність з будівництва об’єктів IV і V категорій складності та отримують ліцензію вперше, право виконувати роботи на таких об’єктах без попереднього досвіду роботи надається за умови дотримання організаційних, кадрових і технологічних вимог, установлених цими Ліцензійними умовами, та підтвердження досвіду роботи фахівців суб’єкта господарювання за попереднім місцем їх роботи.

Сподіваємось, що прийняття цього документу матиме позитивний  вплив на розвиток будівельного ринку України.

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!

Bitcoin Accelerator