Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Доля коштів вкладників збанкрутілих банків тепер знаходиться в руках Конституційного Суду України

На розгляді Конституційного Суду України знаходиться подання Верховного суду України щодо відповідності (конституційності) Закону України „Про систему гарантування вкладів фізичних осіб“ положенням статті 6, частини першої статті 8, частини четвертої статті 13, статей 21, 22, частин першої, четвертої, п’ятої статті 41 Конституції України.

Конституційне провадження за даним поданням відкрито 10.02.2016 року. На даний час здійснюється підготовка справи до розгляду на пленарному засіданні Суду.

У зв’язку із вищенаведеним адміністративними судами України до прийняття рішення Коституційним судом України масово зупиняються провадження по справах за позовами вкладників до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з приводу визнання протиправними та скасування рішень уповноважених осіб Фонду гарантування вкладів на ліквідацію того чи іншого банку в частині визнання нікчемними договорів банківського вкладу на підставі так званого «дроблення вкладів».

Від результатів розгляду Конституційним Судом України такого подання залежить доля коштів вкладників банків, що знаходяться в процесі ліквідації, а що ще важливіше – легітимність існування такого органу як Фонд гарантування вкаладів фізичних осіб взагалі.

 

 

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!