Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Адвокат по спадковим справам Львів

Адвокат по спадковим справам у Львові -  надійний захист Ваших інтересів

Оформлення спадщини – складний процес,  особливо коли спадкоємець не один, а декілька. Поділ спадкового майна має безліч тонкощів та моментів, розібратися в яких під силу лише досвідченому адвокату по спадкових спорах, який володіє відмінними знаннями та значним практичним досвідом.

У разі, якщо Ви плануєте знайти адвоката по спадщині, який дійсно зможе ефективно захистити Ваші інтереси,  варто обирати правників, які зарекомендували себе з позитивної сторони на ринку правових послуг.  Окрім того, спеціалісти повинні володіти  успішною практикою ведення даної категорії справ. Саме таких адвокатів по спадковим спорам у Львові Ви знайдете у нашому адвокатському об’єднанні.

Не рідкісні випадки, коли поділити спадщину мирним шляхом не вдається можливим і спадкоємцям доводиться відстоювати  своє право на спадкування у суді.

Наші адвокати по спадковим спорам допоможуть розібратися у всіх нюансах спадкової справи,  грамотно оформити необхідні документи, а при необхідності – захистити інтереси клієнта у суді.

 

Які послуги надає адвокат по спадщині

 • правовий супровід при оформленні спадщини (консультування, підготовка необхідних документів для прийняття спадщини, отримання дублікатів правовстановлюючих документів на майно;)
 • встановлення юридичних фактів, що мають значення при прийнятті спадщини (встановлення факту родинних відносин із спадкодавцем, проживання з ним однією сім’єю; постійного проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини);
 • консультування та допомога в оформленні заповіту;
 • супровід в укладенні угоди про розподіл спадщини;
 • поновлення строку для прийняття спадщини;
 • визнання права на обов'язкову частку у спадщині;
 • оскарження заповітів;
 • визнання права на спадщину, усунення від права спадкування;
 • правова допомога при вирішенні спадкових спорів у судах всіх інстанцій.

 

Адвокати по спадщині АО «Галлекс» здійснюють правовий супровід Клієнтів у спадкових спорах будь-якої категорії складності. Значний досвід практичної роботи та професійна майстерність – це те, що дозволяє нам одержувати перемогу навіть у безнадійних, на перший погляд, справах.

Ми гарантуємо кожному Клієнту повну конфіденційність.

Наші адвокати готові оперативно захистити Ваші інтереси у суді без необхідності Вашої особистої участі, що дозволить запобігти негативним емоціям та стресу.

 

 Як скористатися послугами адвоката по спадщині Львів

Якщо між членами Вашої родини виник спір у процесі прийняття спадщини, і Ви не знаєте, як діяти у такій ситуації та з чого починати, консультація кваліфікованого юриста по спадковим справам стане першим кроком на шляху до вирішення ситуації. Консультації надаються за попереднім записом за телефоном, вказаним на сайті, або шляхом надсилання електронного листа.

Під час консультації адвокат з’ясує у чому полягає проблема, оцінить перспективи розв’язання спору та запропонує можливі варіанти для вирішення конфлікту.

З’ясувавши подробиці справи наші адвокати по спадщині допоможуть максимально швидко та ефективно захистити Ваші інтереси та запропонують правильну тактику та послідовність дій.

  

Етапи роботи адвоката по спадковим спорам у Львові

 1. Консультування. Під час бесіди з Клієнтом адвокат знайомиться з обставинами справи та наявними документами, з’ясовує усі необхідні деталі (склад спадкового майна, родинні зв’язки, факти спільного проживання тощо), попередньо оцінює перспективи справи.
 2. Аналіз матеріалів.Після консультації адвокат здійснює детальний аналіз матеріалів спадкової справи, судової практики у аналогічних спорах, за результатами чого формується  остаточна  правова позиція.  
 3. Збір доказів та оформлення документів. Для ефективного вирішення спору на користь Клієнта, адвокат по спадковим справам збирає докази, необхідні  для захисту інтересів довірителя та при необхідності готує процесуальні документи для звернення до суду. При потребі на цьому етапі подаються адвокатські запити для витребування документів та інформації.
 4. Подача документів до суду. Звернення з позовом до суду для захисту інтересів Клієнта у разі, якщо спір не може бути вирішено у позасудовому порядку.
 5. Представництво інтересів Клієнта у суді. Після прийняття судом позовної заяви та відкриття провадження у справі, адвокати захищатимуть права та законні інтереси Клієнта у суді.

Спадкові спори не будуть для Вас проблемою, яку неможливо вирішити, у разі, якщо Ви звернетеся за допомогою до професіоналів.  Адвокати по спадщині АО «Галлекс» з радістю допоможуть Вам вирішити спадковий спір будь-якої складності.

 

 

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!