Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Адвокат по сімейним справам Львів

Мабуть не існує людини, в сім’ї якої жодного разу не виникало питання чи ситуації, для вирішення яких знадобилася б консультація адвоката по сімейним справам.

Зазвичай сімейні спори та проблеми між родичами потребують належної правової оцінки.

Саме тому, при виникненні питань щодо розлучення, поділу майна подружжя, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини варто звернутися за допомогою до кваліфікованого адвоката по сімейним справам у Львові.

Лише спеціаліст, що володіє необхідними знаннями та практичним досвідом у сфері сімейного права, зможе вірно розібратися у ситуації, проаналізувати перспективи її вирішення, надати кваліфіковану консультацію та захистити інтереси Клієнта.

Професійна допомога сімейного адвоката дозволить без зайвих переживань та негативних емоцій вирішити проблему.

 

 Для чого потрібен адвокат по сімейному праву

Проблеми у сім’ї нерідко супроводжуються стресом та моральними переживаннями. Не маючи спеціальних знань та досвіду учасники конфлікту стикаються із труднощами, що виникають при спробах самостійно врегулювати ситуацію. У такому випадку важливо своєчасно звернутися за допомогою сімейного адвоката, оскільки вирішуючи проблему самотужки можна допустити помилок, які в подальшому лише погіршать ситуацію.

Наші адвокати з сімейного права мають значний досвід у  врегулюванні  сімейних конфліктів та добре знайомі з усіма тонкощами судового представництва, що дозволяє надавати правову допомогу на найвищому рівні.

При обранні стратегії у кожній окремій справі ми враховуємо той факт, що наслідки усіх юридичних рішень особливо в сімейних спорах матимуть суттєвий вплив на подальше життя Клієнта, відтак наші адвокати ретельно аналізують ситуацію і пропонують максимальне комфортне та ефективне рішення.

 

Звернувшись до сімейного адвоката Ви зможете:

- вирішити ситуацію у найоптимальніший спосіб;

- убезпечити себе від психологічного стресу та негативних емоцій;

- отримати бажаний правовий результат вирішення проблеми.

 

Категорії сімейних спорів

Наші юристи по сімейному праву у Львові консультують та надають правову допомогу з наступних питань:

 • розлучення (розірвання шлюбу)
 • поділ спільного майна подружжя;
 • стягнення аліментів;
 • укладення та розробка договорів у сімейних правовідносинах (шлюбні контракти, аліменті договори, договори про визначення місця проживання та порядку спілкування з дитиною);
 • позбавлення та поновлення батьківських прав;
 • встановлення та оспорювання батьківства,
 • визначення місця проживання дитини, визначення порядку спілкування, виховання та утримання дитини тим з батьків, який проживає окремо;
 • усиновлення (удочеріння)
 • досудового врегулювання конфліктів (медіація)

 

Розірвання шлюбу

Адвокати по розлученню мають значний практичний досвід у вирішенні сімейних конфліктів і допоможуть розірвати шлюб швидко та без загострення відносин між сторонами. При необхідності під час процедури розлучення адвокат допоможе вирішити питання щодо стягнення аліментів на утримання дитини.

Наші юристи проконсультують, підготують необхідні документи для звернення до суду, а також забезпечать повний правовий супровід справи у суді.

Доручивши справу по розлученню нашим адвокатам, Ви отримаєте надійну допомогу та захист.

 

Поділ спільного майна подружжя

Досить часто при розірванні шлюбу між подружжям виникає питання щодо поділу спільного майна, при цьому жодна із сторін не хоче поступатися у своїх майнових правах та намагається відхопити найбільшу його частину.

Поділ майна подружжя є складною категорією справ і без допомоги професійного адвоката тут не обійтись. Кваліфікований юрист зможе провести детальний аналіз ситуації та  об’єктивно оцінити перспективи справи, правильно сформулювати суть майнових вимог Клієнта та відстояти їх у суді.

 

Яку допомогу надає юрист з сімейного права

 • консультації з сімейних правовідносин;
 • аналіз існуючої документації та обставин, оцінка перспектив у справі, вибір оптимального плану дій для найшвидшого досягнення результату;
 • досудове врегулювання спору шляхом медіації, участь у проведенні переговорів з метою мирного врегулювання спору;
 • підготовка позовних заяв та направлення їх до суду, збір доказової бази, підготовка свідків;
 • представництво інтересів Клієнта у суді;
 • правовий супровід при виконанні рішення суду, взаємодія з органами державної виконавчої служби.

 

 Вартість юридичних послуг по сімейним справам

Вартість послуг адвоката по сімейному праву залежить від ряду факторів. На ціну юридичних послуг впливає:

 • складність ситуації;
 • стадія, на якій Клієнт звернувся за юридичною допомогою (чим раніше Клієнт звернеться за допомогою адвоката, тим швидше можна досягнути бажаного результату);
 • кількість підготовлених процесуальних документів;
 • необхідність представництва у суді, кількість судових засідань;
 • наявність додаткових витрат (транспортні витрати – у випадку, якщо справа розглядається у суді за межами м. Львова )

 

Як скористатися послугами сімейного адвоката

Для того, щоб скористатися послугами юриста чи адвоката з сімейного права, необхідно звернутися в офіс Адвокатського об’єднання «ГАЛЛЕКС», попередньо зв’язавшись з нашими спеціалістами за номерами телефонів, що зазначені на сайті або шляхом відправлення електронного листа чи заповнення контактної форми.

У зв’язку  з тим, що наші адвокати є затребуваними спеціалістами, а відтак більшу частину свого робочого часу проводять у судах, правоохоронних органах та інших організаціях, в яких представляють та захищають інтереси Клієнтів,  консультації з адвокатами Адвокатського об’єднання «Галлекс» відбувається у завчасно узгоджений час.

 

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!