Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Адвокат по кримінальним справам у Львові

Мабуть найскладнішою та найвідповідальнішою сферою діяльності адвоката є захист прав та законних інтересів Клієнта у кримінальному провадженні, оскільки від фаховості та практичного досвіду Адвоката по кримінальним справам залежить доля людини.

Для того щоб забезпечити чітке дотримання норм закону органами слідства, а також захистити свої права під час розгляду справи у суді, необхідно заручитися допомогою професійного адвоката по кримінальному праву. Лише спеціаліст, що володіє необхідними знаннями та має великий практичний досвід захисту інтересів Клієнтів у кримінальних справах, зможе забезпечити дотримання прав підозрюваного, обвинуваченого та інших учасників процесу.

В Адвокатському об’єднані «Галлекс» працюють досвідчені адвокати по кримінальних справах у Львові, що мають багаторічний стаж роботи та значний позитивний досвід захисту інтересів Клієнтів у кримінальному процесі.

 

Для чого потрібен адвокат по криміналу?

З проблемою безпідставного обвинувачення, необгрунтованого закриття кримінального провадження, зловживання посадовими обов’язками можуть стикнутися особи, що не володіють спеціальними юридичними знаннями. У такому разі буде вкрай важко відстояти та захистити свої законні інтереси без допомоги адвоката до кримінальному праву.

Завдяки багаторічному успішному досвіду ведення кримінальних справ Адвокати «Галлекс» допоможуть розробити стратегію і тактику успішного захисту інтересів кожного учасника кримінального провадження (підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого) на всіх стадіях кримінального процесу.

 

Переваги адвокатів по кримінальним справам у Львові АО «Галлекс»:

 • понад 15 років практичного стажу у кримінальних справах;
 • позитивний досвід захисту інтересів Клієнта в тяжких та особливо тяжких злочинах;
 • працюємо 24/7 (терміновий виїзд адвоката на затримання, обшуки у будь-який час доби);
 • наші адвокати працюють виключно в інтересах Клієнта, а не правоохоронних органів;
 • задля досягнення позитивного результату ми докладемо максимум зусиль і навіть більше;
 • конфіденційність та дотримання адвокатської етики – принцип нашої роботи.

Допомога адвоката по кримінальних справах може бути надана на стадії:

 • відкриття кримінального провадження, коли адвокат з’ясовує обставини справи, знайомиться з матеріалами та рекомендує оптимальну тактику дій;
 • досудового слідства, коли кримінальний адвокат бере участь у слідчих діях, контролює дотримання закону та невідкладно реагує на зловживання з боку посадових осіб правоохоронних органів;
 • судового розгляду – послуги адвоката по кримінальним справам у Львові включає підготовку необхідних процесуальних документів, участь в якості захисника у судових засіданнях.
 • оскарження вироку суду – адвокат готує апеляційну, касаційну скаргу та подає їх до суду.

 

Тактика захисту в кримінальних справах

 • Адвокат захищає інтереси Клієнта від незаконних дій зі сторони органів слідства та суду;
 • приймає участь у проведенні слідчих дій;
 • оскаржує міру запобіжного заходу;
 • не допускає зловживань з боку правоохоронних органів;
 • вживає заходів щодо оскарження незаконних та протиправних постанов, вироків, винесених відносно Клієнта.

  

Вартість послуг кримінального адвоката

Ціна послуг адвоката по кримінальним справам визначається за погодженням сторін у договорі про надання правової допомоги, укладеному між Клієнтом та адвокатом.

Вартість послуг залежить від обраного обсягу робіт та стадії кримінального провадження, на якій Клієнт звернувся за юридичною допомогою.

 

На вартість послуг кримінального адвоката впливає:

 • необхідність у терміновому виїзду;
 • обсяг підготовлених та зібраних документів;
 • особливості складу та кваліфікації злочину;
 • кількість епізодів у кримінальній справі;
 • необхідність прийняття участі у слідчих діях, їх кількість;
 • місце проведення досудового слідства, судового розгляду та наявність додаткових транспортних витрат;
 • кількість підозрюваних, обвинувачених, потерпілих.

 

Як скористатися послугами адвоката у кримінальних справах у Львові

Для того, щоб скористатися правовою допомогою, Клієнти можуть записатися на попередню консультацію до адвоката. Оскільки більшість свого часу наші адвокати з кримінальних справ у Львові проводять у судах та правоохоронних органах, представляючи інтереси Клієнтів, консультації призначаються у завчасно узгоджений час.

Під час першої зустрічі з адвокатом Клієнт викладає суть проблеми та надає наявні документи для ознайомлення.

Адвокат аналізує ситуацію, повідомляє Клієнту перспективу справи, умови співпраці, після чого сторони укладають Договір про надання правової допомоги. Після укладення договору, Ви матимете надійний правовий захист від кваліфікованого спеціаліста.

 

У разі, якщо Вам потрібен адвокат по кримінальним справам у м. Львів, звертайтесь, - Адвокатське об’єднання «Галлекс» - це дійсно правильний вибір.

 

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!