Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Реєстрація бізнесу "під ключ"

Чому варто довірити відкриття бізнесу професіоналам?

Вирішили розпочати власну справу?  Згідно закону підприємницька діяльність потребує офіційної реєстрації.  У разі порушення цієї умови підприємцю загрожує штраф та інші санкції.

Реєстрація юридичної особи чи фізичної особи-підприємця – єдиний легітимний шлях здійснення підприємницької діяльності.

 

Ця процедура передбачає виконання ряду обов’язкових дій, а саме:

 • розробка установчих та інших документів;
 • заповнення реєстраційних карток;
 • вирішення певних організаційних питань (вибір КВЕД, системи оподаткування)
 • подача документів державному реєстратору, ДФС;
 • виготовлення печатки (за бажанням);
 • відкриття рахунку в банку.

 

Реєстрація підприємства потребує також вирішення низки важливих питань:

 • обрання оптимальної організаційно-правової форми ведення бізнесу;
 • вибір системи оподаткування, що підходить саме Вашій компанії;
 • розробка фінансово-економічної схеми діяльності.

Лише після вирішення  усіх вищезазначених питань  можна переходити безпосередньо до  реєстрації компанії. Для цього необхідно кваліфіковано та у відповідності до чинного законодавства підготувати пакет необхідних документів, надати їх державному реєстратору і після внесення інформації про компанію до державного реєстру, отримати документи зареєстрованої фірми.

Зареєструвавши компанію без попередньої правової оцінки, можна опинитися у ситуації, коли ведення бізнесу за таких умов буде вкрай невигідним, а в деяких випадках і взагалі неможливим. Саме тому важливо врахувати ці моменти ще на етапі підготовки документів та прорахувати усі кроки наперед.  У цьому Вам допоможуть корпоративні адвокати Адвокатського об’єднання «Галлекс».

Ми пропонуємо високий рівень сервісу у реєстрації бізнесу «під ключ».  

Наші адвокати звільнять Вас від втрати зайвого часу, вивчення великої кількості нормативно-правових актів та складання документів.  Скориставшись послугою реєстрації фірми «під ключ» Ви отримаєте від наших спеціалістів повний пакет документів, необхідний для початку роботи Вашого бізнесу.

 

  Переваги послуги «реєстрація бізнесу» від АО «Галлекс»:

 

 • Комплексний підхід. Доручивши нам реєстрацію свого бізнесу, Ви отримаєте все необхідне – зареєстровану компанію,  пакет установчих документів, печатку, рахунок в банку.  Залишається лише розпочати роботу!  Окрім того, маючи значний досвід у супроводі підприємницької діяльності, адвокати ефективно здійснюють юридичну підтримку  на всіх етапах ведення бізнесу,  надають допомогу у вирішенні податкових спорів, отриманні різного роду ліцензій, дозволів, взаємодії з державними органами.   

 • Компетентність та досвід. Наші спеціалісти мають значний  практичний досвід у  корпоративному праві та обслуговуванні бізнесу.  Ви можете бути впевнені, що ми не підведемо.

 • Оперативність. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб Ви якнайшвидше розпочали власний бізнес. Стандартно, реєстрація ТОВ у Львові проводиться нашими  спеціалістами у строк – 2 робочих дні.

 

Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ)

Реєстрація ТОВ  – на сьогоднішній день найпоширеніший спосіб розпочати власний бізнес у зв’язку з відносно невеликими витратами та строками реєстрації.  Засновники ТОВ несуть ризик, пов’язаний з діяльністю товариства, лише у межах розміру їх вкладів у статутному капіталі.

Документи, необхідні для реєстрації ТОВ

Для того, щоб спеціалісти АО «Галлекс» змогли оперативно підготувати пакет документів, необхідний для реєстрації ТОВ у Львові, Вам потрібно надати наступну інформацію та документи:

 • назву компанії;
 • адресу місцезнаходження;
 • склад засновників;
 • розмір статутного капіталу;
 • копії паспорту та ідентифікаційного коду засновників та директора;
 • інформацію про те, чим планує займатися компанія (для визначення КВЕД). 

 

Не бажаєте витрачати свій час на заповнення бланків, заяв,  збір документів та очікування в чергах? - Довірте відкриття власної компанії «під ключ» професіоналам!

 

Звернувшись в Адвокатське об’єднання «Галлекс» Ви отримаєте готову до роботи компанію у найкоротші строки  і без зайвих проблем.

Телефонуйте сьогодні – і зовсім скоро Ваш бізнес запрацює!

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!