Посвідка на постійне проживання в Україні: що має знати заявник?
Детально аналізувати поняття «посвідка на постійне проживання» не має сенсу, оскільки, якщо Ви зараз вивчаєте цей матеріал, то Ви або:
1. Потребуєте практичної юридичної допомоги у вирішенні питання отримання дозволу на проживання на території України!
2. Плануєте самостійно вивчити всі нюанси зазначеної дозвільної процедури і Вам потрібен лише перелік законодавчих актів, її регламентуючих!
Для тих, хто хоче особисто пізнати всі «кола пекла» нашої бюрократичної системи, пропонуємо детально вивчити всі нижчеперелічені НПА та бажаємо успіхів!
Легалізація іноземців в Україні відбувається у відповідності із директивами:
1. ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та «Про імміграцію».
2. ЗУ «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та великої кількості підзаконних нормативних актів, регулюючих дану сферу правовідносин.
Для тих, хто планує отримати Дозвіл на проживання в Україні, скориставшись підтримкою спеціалістів, радимо для початку ознайомитись з оглядовим аналізом процедури!
Так, посвідку на постійне проживанняв Україні, Ви отримаєте:
1. Виключно на підставі дозволу на імміграцію, котрий, в свою чергу, може бути отриманий тільки у разі наявності передбачених законодавством вичерпних підстав. Зокрема, отримавши дозвіл, ─ отримаєте посвідку, якщо Ви:
· мали відношення до українського громадянства в минулому чи маєте певні родинні зв’язки з громадянами України/іммігрантами на разі;
· інвестували в економіку нашої держави сто тисяч (і більше) доларів США, або зробили суттєвий науковий чи культурний внесок у відповідності з інтересами держави;
· маєте особливий статус, який дозволяє Вам пільгове прискорене оформлення чи відповідаєте іншим вимогам міграційного законодавства України і т.д.
2. Якщо Ви є іноземцем або особою без громадянства, прагнете іммігрувати в Україну, маєте на це право і в змозі його підкріпити документами, які прикладаються до заяви і перелік яких змінюється в залежності від підстав звернення за дозволом. Важливо! Існує таке поняття, як квота та перелік іноземців, яким санкціоновано оформлення дозволу поза її межами. Наприклад, 2 роки перебування у шлюбі з українкою/цем ─ зараз найпоширеніший шлях швидкого отримання дозволу.
3. Маєте достатньо часу, щоб підібрати собі надійного помічника у вигляді юридичної компанії. Варто знати! Кваліфікована консультація ─ це економія часу та коштів, а оперативна підготовка документації фахівцями ─ єдина можливість прискорити процедуру отримання дозволу, яка згідно законодавства триває до 1 року.
Перераховувати всі існуючі труднощі процедури недоречно, адже юристи мають в арсеналі всі найпростіші засоби їх вирішення. Бажаєте без перешкод отримати дозвіл на проживання іноземців? Тож нехай Вас не турбують питання збору та перекладу необхідної документації, терміни її представлення та перевірки, діючі та потенційні обмеження легалізації і так далі.
Ми ─ адвокатське об’єднання "ГАЛЛЕКС" у Львові не позиціонуємо себе, як найліпший правовий сервіс, ми лише…
…не даємо пустих обіцянок, спрямовуємо діяльність нашої команди на отримання результатів, цінуємо Ваш час і тому…
Звертайтесь за послугою «Отримання Дозволу на проживання в Україні» до адвокатів "ГАЛЛЕКС"!
З нашою допомогою Ви отримаєте посвідку, зможете без обмежень перебувати на території держави, мати такі ж практично права як інші громадяни України (за виключенням права голосувати та бути обраним в органи держвлади).
Ми реалізуємо Ваше бажання жити в нашій державі в найкоротші терміни та без зайвого клопоту!
Відгуки