Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Міграційний адвокат у Львові

Міграційний адвокат у Львові

Як відомо, кожен іноземний громадянин з моменту в'їзду на територію України відразу ж підпадає під дію міграційного законодавства, яке суворо регламентує перебування іноземця в країні, встановлюючи чіткі терміни та правила.

Порушення цих норм міграційного законодавства є підставою для накладення санкцій з боку держави, починаючи від штрафу і закінчуючи депортацією і навіть забороною  в’їзду в Україну.

Відповідальність за недотримання правил міграційного законодавства стосується як іноземних громадян, так і осіб, які є приймаючою стороною щодо таких іноземців в Україні, зокрема роботодавців, які  не дотримуються  процедури працевлаштування та звільнення іноземних працівників, не знають як правильно легалізувати перебування іноземця.

Тому, у зв’язку із недостатнім розумінням міграційного законодавства,  багатьом іноземним громадянам, так само як і їхнім роботодавцям, потрібна професійна юридична допомога міграційного адвоката.

Адвокат з міграційного права не тільки допоможе розібратися в складнощах міграційного законодавства, але й підкаже як не допустити помилок у майбутньому. У випадку, якщо ж Ви все  таки порушили встановлені правила, міграційний адвокат докладе максимум зусиль, щоб вирішити проблеми, пов'язані з недотриманням міграційного законодавства та попередити настання негативних наслідків.

 

Які послуги надає юрист з міграційного права

Професійна юридична допомога іноземцям потрібна при виникненні різних питань, пов'язаних як з дотриманням, так і з порушенням міграційного законодавства. Далі ми розглянемо найпоширеніші ситуації, за яких іноземцям варто звернутися до юриста з міграційних питань.

  • консультування з питань легалізації перебування іноземців

Як правило, іноземні громадяни не до кінця розуміють весь процес отримання дозвільних документів, юрист з міграційних питань дає повне розуміння даної процедури для того, щоб іноземний громадянин мав можливість оформити документи правильно та у встановлений термін.

  • оформлення посвідки на тимчасове проживання

Допомога міграційного юриста потрібна іноземним громадянам, які бажають перебувати на території України понад 90 днів і мають намір оформити посвідку на тимчасове проживання.

Отримання дозволу на проживання - складна процедура, що складається з безлічі етапів, міграційна юридична допомога полягає в розбивці всього процесу на маленькі кроки та визначення термінів подання тих чи інших документів. Крім цього, юрист допоможе підготувати необхідний пакет документів та буде супроводжувати іноземця у процесі їх подачі до компетентних органів. 

  • імміграція та оформлення посвідки на постійне проживання

Імміграція в Україну – складна довготривала процедура, під час проходження якої необхідно врахувати безліч нюансів. В першу чергу, міграційний юрист допоможе розібратися у підставах для отримання дозволу на імміграцію та допоможе обрати ту, яка стосується Вашого конкретного випадку. В залежності від обраної підстави, буде сформовано відповідний пакет документів, який в супроводі юриста подається іноземцем до органів державної міграційної служби. У подальшому, іноземець за певних умов вправі лишитися в Україні або ж поїхати за її межі, в той час як міграційний юрист контролюватиме ситуацію та повідомлятиме Клієнта щодо процесу розгляду документів. 

  • отримання громадянства

Професійна міграційна юридична допомога іноземцям також потрібна при подачі на громадянство України. Крім юридичної міграційної консультації щодо процедури отримання громадянства, міграційний юрист також допомагає знайти найвагоміші підстави для отримання громадянства та зібрати документи для подання заяви на розгляд. Так як процедура отримання громадянства є довготривалою та передбачає розгляд документів декількома інстанціями, міграційний адвокат контролюватиме процес розгляду документів на дотримання встановлених законом строків. Після отримання позитивного рішення, наші спеціалісти допоможуть з оформленням припинення попереднього іноземного громадянства.

Окрім наведених вище випадків, поширеною підставою для звернення до міграційного адвоката, є порушення міграційного законодавства та притягнення іноземців до відповідальності. Зокрема,  без адвоката у міграційних справах не обійтися, якщо іноземний громадянин отримав заборону на в'їзд на територію України.

 

Послуги міграційного адвоката для роботодавців

Юрист з міграційного права може знадобитися не лише самим іноземцям, а й їхнім роботодавцям, які бажають працевлаштувати іноземця, не порушуючи  вимог міграційного законодавства.

Нижче ми розглянемо найпоширеніші випадки, за яких роботодавцю потрібна професійна допомога у міграційних питаннях.

Насамперед, юридична допомога може знадобитися роботодавцю, який бажає використовувати працю іноземця, але не знає, як правильно оформити його на роботу, вести кадровий облік і потім звільнити.

Якщо роботодавець не має можливості завести власну міграційну юридичну службу, яка займатиметься оформленням іноземців на роботу та їх веденням, а також відстеженням термінів дії їх документів, варто доручити цю справу кваліфікованим юристам з міграційного права, які зможуть взяти на себе весь процес оформлення документів та подальший контроль за їх переоформленням.

Нагальна потреба у залученні міграційного адвоката виникає в  роботодавця, коли йдеться про перевірки. Якщо Вам призначено перевірку, але Ви не впевнені в силах своїх фахівців, міграційна юридична допомога дозволить правильно підготуватися до перевірки. Юрист допоможе навести лад в кадровій документації іноземців, що працюють в компанії,  визначити відсутні документи і розробити стратегію поведінки при перевірці.

Компаніям, які мають у штаті іноземних працівників, ми пропонуємо супровід міграційних юристів на постійній основі. Це надасть можливість бізнесу займатися своєю основною діяльністю та уникнути помилок, які можуть стати наслідком накладення значних штрафів.

 

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!

Bitcoin Accelerator