Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Юридичні послуги для іноземців


Кожна людина, яка потрапляє в чужу країну або нове незнайоме середовище, може почуватися некомфортно – інша держава, менталітет,  свої закони, правила.  Особливо ускладнюється ситуація, якщо присутній ще і мовний бар’єр.

Тому, якщо Ви громадянин іншої держави та плануєте  відкрити власну справу в Україні, легально працювати або навчатися, отримати дозвіл на проживання, або навіть укласти шлюб, радимо звернутися за порадою до професіоналів.  Легалізація іноземців в Україні - є однією з галузей спеціалізації нашої компанії.

Адвокатське об`єднання ГАЛЛЕКС надає кваліфіковані юридичні послуги для іноземців в Україні.

В нашій команді працюють адвокати, які надають якісні юридичні послуги для іноземців та мають досвід в наданні юридичної допомоги іноземним громадянам, а також володіють англійською та польською мовою, що дозволить  вільно  спілкуватися.

Компетентна юридична допомога іноземцям та професійна правова допомога при оформлення документів в Україні надається професіоналами нашої компанії. А саме: отримання дозволу на працевлаштування, тимчасової та постійної посвідки на проживання, громадянства та інших питань, що виникають при супроводі іноземців.

Ми допоможемо відкрити в Україні бізнес та забезпечимо належну юридичну підтримку на всіх етапах його розвитку.

Супровід іноземців, який здійснює Адвокатське об’єднання «ГАЛЛЕКС» також включає представництво інтересів іноземних громадян в державних органах, в тому числі міграційній, фіскальній службі, митних органах та  судах всіх інстанцій.

Відгуки

Tak, świadczymy usługi w zakresie rejestracji spółek.
Witam, chcę otworzyć spółkę we Lwowie? Czy mogą Państwo pomoc w tej sprawie?
Так, звичайно вартість послуг передбачена у прайсі, при цьому кожний випадок розглядається індивідуально.
Чи є у вас прайс на дану послугу чи все прораховується окремо?
Ми надаємо юридичну допомогу іноземцям щодо відкриття та ведення бізнесу в Україні. Також АО "Галлекс" здійснює супровід легалізації працевлаштування та перебування іноземців на території України .
Яка саме юридична допомога іноземцям надається Вашою агенцією?
I am very thanksfull to Gallex, they really helped me to move to Lviv. Very good service, very nice people
Вельми задоволена результатом роботы. Без зайвих питань і будь-яких проблем пройшла наша плідна співпраця.
Звернувся за юридичною допомогою до Галлекс для оформлення документів свого родича, який має польське громадянство, і не жалкую. Допомогли зібрати папери та оформити все необхідне для проживання в Україні
Благодарю за высокий профессионализм и индивидуальный подход. По разумной цене получил квалифицированную и своевременную помощь. Спасибо
Зазвичай, компанії обіцяють забагато всього, а потім порушують домовленості та строки. Але Галлекс стали однією із небагатьох організацій, що я знаю, які виконали все свої зобов"язання та дотримувалися строків. Особливо подяка Юлії
Дуже вдячна за те, що процес організований (видно, що компанія має досвід по роботі з іноземцями), а також за те, що всі платежі прозорі. Рекомендую
Дякую за компетентну та швидку допомогу

Оцінка

captcha


Юридичні послуги для іноземців 5 из 5 на основе 13 оценок.
profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!

Bitcoin Accelerator