Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Юридичні послуги у Львові

Якщо Ви зайшли на наш сайт, очевидно у Вас виникли питання, для вирішення яких потрібно заручитися допомогою кваліфікованих спеціалістів в галузі юриспруденції.  Існує стереотип, що  за допомогою адвокатів чи юристів звертаються лише у випадках, коли потрапляють у складну життєву ситуацію, яка може бути пов’язана з певними негативними наслідками. Але не завжди це є так, оскільки консультація адвоката у Львові є необхідною і у випадках купівлі житла, відкритті та веденні бізнесу,  залученні інвестицій, створенні об’єктів авторського права.

Юридичні послуги у Львові пропонує велика кількість компаній, проте знайти кваліфікованого спеціаліста буває не легко.

Адвокатське об’єднання «ГАЛЛЕКС» - команда висококваліфікованих адвокатів з багаторічним досвідом роботи в різних галузях права, що зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

Наша місія - допомогти кожному Клієнту  знайти  оптимальне комплексне рішення для  врегулювання юридичних питань. Співпрацю з нами ми пропонуємо розпочати з юридичної консультації, під час якої Ви зможете отримати компетентні поради від наших досвідчених адвокатів.

Наш успіх – досягнення цілей наших Клієнтів.

Запишіться на консультацію за допомогою телефонів, вказаних на сайті, чи шляхом заповнення форми «написати нам».

Якщо під час бесіди з нашими спеціалістами Ви дійшли висновку, що  Вам необхідна кваліфікована допомога професіоналів, наступним кроком буде укладення договору про надання правової допомоги, після чого Вашою проблемою займатимуться найкращі адвокати Львова.

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!