Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Урядом запроваджено нові засоби фіксації порушень правил дорожнього руху

3 жовтня Кабінетом Міністрів України була прийнята відповідна постанова, якою впроваджуються нові, більш сучасні засоби фіксації порушень правил дорожнього руху. Відповідне рішення Уряду ініціювало та розробило Мінекономрозвитку.

Також разом із використанням засобів дистанційного контролю швидкості транспортного засобу на дорозі дозволено використання засобів визначення його просторово-часових координат і засобів із функцією фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі. Тобто використання цих приладів буде більш функціональним та дасть змогу точно визначати координати транспортного засобу, який порушив правила дорожнього руху, а також здійснювати фото- та відео- фіксацію таких порушень. Це, у свою чергу, може слугувати вагомим доказом у випадку здійснення ДТП, а також при оскарженні постанови працівника поліції.

Також цією постановою вносяться зміни до технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, а також переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці. Це означає, що до таких приладів встановлюються певні вимоги, яким повинні відповідати засоби вимірювальної техніки, а також те, що вони повинні періодично проходити певну перевірку на їх відповідність таким вимогам.

Нові сучасні прилади оснащені GPS – датчиком та картою пам’яті на 16 тисяч відеороликів або 40 тисяч фото та здійснює за секунду 3 фотокадри. Встановлювати їх будуть в місцях найбільшої концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках міжнародного значення. У Львівській області це  траса M-06 Київ-Чоп. Місця їх встановлення будуть позначатися відповідними знаками.

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!