Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Уряд посилив перевірку діяльності туроператорів


Організувати поїздку на омріяний відпочинок самотужки не завжди буває просто, адже вибір, бронювання готелю,  авіапереліт та трансфер до місця проживання у такому випадку повністю лягає на плечі туриста.

Відтак, здається вірним рішенням буде покластися на професіоналів у сфері туризму  та довірити організацію свого відпочинку тим, хто знає всі тонкощі та нюанси цієї справи. Але чи завжди це хороша ідея?

Останнім часом, почастішали проблеми у діяльності туроператорів: українці часто не могли вчасно потрапити на відпочинок чи додому через довготривалі затримки авіарейсів, а омріяний відпочинок у п’ятизірковому готелі в теплих краях нерідко кардинально відрізнявся від картинки на сайті туроператора. Такі події у свою чергу вдарили по репутації гравців на ринку туристичних послуг та  значно знизили довіру туристів до туроператорів.

І ось нарешті, 19 вересня Уряд почав робити важливі кроки для вирішення цієї проблеми, підтримавши ініціативу Мінекономрозвитку, метою якої є посилення державного контролю над діяльністю туроператорів.

! Важливою зміною є те, що відтепер, Мінекономрозвитку віднесено  до переліку  контролюючих органів, на яких не поширюється  дія мораторію на перевірки бізнесу. Це дає право здійснювати планові перевірки на предмет дотримання туроператорами ліцензійних умов.

Також Уряд ввів нові критерії, за якими оцінюватимуться ризики здійснення діяльності туроператорів.

Після оцінки ризиків буде встановлюватися, з якою періодичністю Мінекономрозвитку буде здійснювати відповідні перевірки, при цьому враховуються:

  • вид туроператорської діяльності (виїзний, в’їзний та внутрішній туризм), де виїзний туризм відноситься до найвищого ступеня ризику;
  • обсяг послуг, які надавалися туроператором протягом року (ступінь ризику залежить від кількості туристів, які скористалися послугами туроператора. При цьому ризик вищий у разі, коли туроператор обслуговує значну кількість туристів);
  • порушення туроператором ліцензійних умов, які були вчинені у період останніх 3-х років;
  • наявність рішення суду, яким задоволено вимоги туриста, що пов’язані з неякісним наданням туристичних послуг.

 

Урядом  також встановлено систему  оцінювання туроператорів,  залежно від ступеня ризику    провадження їхньої діяльності:

  • 41-100 балів - високий ступінь ризику,
  • 21- 40 балів - середній ступінь ризику,
  • 0 - 20 балів - низький ступінь ризику.  

Сподіваємося, що жорсткіші перевірки Мінекономрозвитку  принесуть необхідні результати та зменшать кількість недобросовісних туроператорів на ринку, що дозволить споживачам користуватись їхніми послугами та насолоджуватись ідеальним відпочинком без остраху бути ошуканим.

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!