Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Автоцивілка "по новому"

В 2016 році в Україні запрацює принцип  прямого врегулювання збитків  в системі страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.

17 українських страхових компаній  за участю  Моторно транспортного страхового бюро підписали угоду про пряме врегулювання страхових випадків.

Така практика вже діє в Європі і передбачає можливість  особи, потерпілої  від   ДТП, отримати страхове відшкодування  в своїй страховій компанії, а не в страховій компанії винуватця ДТП.

Це означає, що особа, яка має поліс «автоцивілку» при настанні ДТП звертається до страхової компанії, в якій була застрахована її відповідальність. Страховик  потерпілого виплачує відшкодування, а подальші взаєморозрахунки між страховими компаніями відбуваються вже без участі застрахованих осіб.

Запуск пілотного проекту заплановано на травень 2016 року.

 

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!