Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Адвокати АО "ГАЛЛЕКС" прокоментують ситуацію на ринку нерухомості у телепередачі ТРК Львів

Будучи безпосередніми учасниками ринку юридичних послуг, адвокати Адвокатського об’єднання «ГАЛЛЕКС» зауважили тенденцію по зростанню звернень від Клієнтів, що стали жертвами «шахраїв з нерухомості».

В більшості випадків йдеться про  незахищені верстви населення, а саме людей похилого віку, одиноких пенсіонерів, яких в силу їх безпорадності (хвороба, похилий вік, матеріальні труднощі) намагаються ввести в оману з метою заволодіння нерухомим майном. 

Враховуючи важливість та актуальність проблеми, сьогодні 31.07.2017 о 19 год. 15 хв. на  каналі ТРК Львів адвокати АО «Галлекс» прийматимуть участь у телепередачі «Вечір у Львові», що присвячена темі

«ЧОРНІ РІЄЛТОРИ ТА СХЕМИ».

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!

Bitcoin Accelerator