Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Створення бізнесу в Європі

Якщо Ви прагнете створити власний бізнес в Європі, Адвокатське об’єднання «ГАЛЛЕКС» допоможе Вам у цьому.

Польща є найближчою до нас розвиненою європейською країною, комфортною як для ведення бізнесу так і для проживання. Стабільність, відсутність корупції, різких необґрунтованих змін податкового законодавства, мінімізація державного втручання у ведення бізнесу та спрощення бюрократичних процедур є запорукою розвитку підприємництва в Польщі.

При створенні власного бізнесу в Польщі Ви отримаєте:

  • власне підприємство в Європейському Союзі;
  • стабільні і не високі витрати на оподаткування, гарантія повернення ПДВ;
  • Ви маєте право отримати дозвіл на проживання в Польщі, що надає можливість знаходиться на території Європейського Союзу стільки, скільки Вам необхідно;
  • Ви отримуєте можливість кредитування від європейських банків;
  • відсутність територіальних, соціальних і мовних перешкод для ведення бізнесу;
  • Ваша сім'я зможе жити в цивілізованій європейській країні без кордонів з Європою, отримувати державні соціальні гарантії (медичне страхування),а Ваші діти отримають можливість здобути якісну європейську освіту.

Найбільш поширеною та оптимальною формою ведення бізнесу для іноземних інвесторів є створення Товариства з обмеженою відповідальністю (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością). Дана форма ведення бізнесу (Sp. z o.o.) може вести всі види діяльності, які не суперечать законодавству Польщі. Товариство з обмеженою відповідальністю відповідає за своїми зобов’язаннями лише власним майном, тобто співзасновники товариства не відповідають за зобов'язання товариства.

Мінімальний статутний капітал товариства становить – 5000,00 польських злотих. Засновниками можуть бути як одна так і декілька осіб, при цьому розмір статутного капіталу не змінюється.

Якщо власниками Вашої компанії будуть фізичні особи, то з точки зору оптимізації оподаткування рекомендується як мінімум 2 власники фізичні особи (при цьому частка внесена другим власником може бути мінімальною – 50 польських злотих).

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю в Польщі триває близько 3 тижнів.

Для реєстрації компанії необхідний лише діючий закордонний паспорт.

Адвокатське об’єднання «ГАЛЛЕКС» може провести реєстрацію Вашої компанії дистанційно, без Вашої присутності на території Польщі (якщо у Вас немає відкритої візи або відсутня можливість приїхати в Польщу для підписання статуту в нотаріальному порядку).

В подальшому при наявності документу про реєстрацію компанії, Ви зможете подавати документи для отримання візи без наявності запрошення.

Наша команда адвокатів здійснить всі необхідні дії, що надасть Вам можливість у стислі строки розпочати діяльність в Європейському Союзі.

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!