Ваш надійний партнер та порадник
Написати нам
м. Львів, вул. Свєнціцького, 5, оф. 211

Постійне місце проживання

Імміграція в Польщу є чи не однією з найактуальніших тем для обговорення, адже Польща приваблива для проживання, що відзначається наступними гарантіями: стабільною економікою, хорошими умовами праці та високими соціальними стандартами.

Дозвіл на постійне місце проживання (Karta stałego pobytu) надасть Вам право постійно проживати в Польщі і користуватися тими ж правами та соціальними гарантіями що й надані громадянам Польщі, окрім права обирати і бути обраним до органів державної влади.

Група адвокатів Адвокатського об’єднання «ГАЛЛЕКС» допоможе Вам дізнатись більше про всі відомі законні способи отримання ПМП та разом з Вами обере найоптимальніший. 

Перелік підстав отримання постійного місця проживання:

  • особа, яка звертається за отриманням постійного місця проживання є дитиною іноземця, якому видано дозвіл на постійне проживання чи дозвіл на проживання довготермінового резидента ЄС;
  • іноземець є дитиною польського громадянина і перебуває під його батьківською опікою;
  • іноземець є особою, яка має польське походження та намір постійно проживати на території Польщі;
  • іноземець(-ка) перебуває у шлюбних відносинах з польським громадянином(кою) не менше 3-х років та протягом 2-х останніх постійно проживає на території Польщі;
  • іноземець є жертвою торгівлі людьми;
  • до моменту подачі заяви іноземець знаходиться на території  Польщі протягом 5-ти років на підставі статусу біженця, додаткового захисту чи згоди на перебування з гуманітарних причин;
  • якщо до моменту подачі заяви іноземець, протягом останніх 10-ти років, безперервно перебуває на території Польщі на підставі згоди на толерантне перебування;
  • якщо іноземцю надано на території Польщі притулок;
  • наявність в іноземця діючої Карти поляка.

Видається Дозвіл на постійне місце проживання (Karta stałego pobytu) на невизначений строк.

Ми проведемо правовий аналіз та  визначимо обраний шлях на основі індивідуального підходу та спільними зусиллями пройдемо його.          

profesional

Професіоналізм

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожний наш Клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами.

dosvid

Досвід

В нашій команді працюють кваліфіковані адвокати з багаторічним досвідом роботи, які зарекомендували себе як професіонали своєї справи.

result

Об’єктивність

Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблеми.

confidence

Конфіденційність

Ми забезпечимо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації, отриманої від кожного Клієнта. Ви можете нам довіряти!